UAB „Vilniaus konservai“

Atsakingas už maisto pramonės įrenginių eksploataciją ir priežiūrą

900-1300 €/mėn. Į rankas
Akmenė, Mažeikiai, Naujoji Akmenė - UAB „Vilniaus konservai“

Darbo pobūdis

Siūlome įdomų ir atsakingą darbą eksploatuojant maisto pramonės gamybinę - technologinę įrangą.
Į darbų apimtį įeina:
  • supratimas apie įrenginių mechaninę ir elektrinę veikimo specifiką (reguliavimas, derinimas, smulkių gedimų šalinimas);
  • Įrenginiai nėra sudėtingi, jų specifiką išmoktumėte vietoje;
  • kita detalesnė informacija bus pateikiama bendraujant tiesiogiai;
Galimas variantas kaip antraeilio darbo (vizitai į įmonę profilaktiniai arba kai yra poreikis)
Mūsų gamybos padalinys yra Ventos miestelyje, Akmenės raj.

Reikalavimai darbuotojui

Inžinerinis (mechanikos, elektros, automatikos) išsilavinimas būtų privalumas;
Panašaus darbo pobūdis būtų privalumas tačiau nebūtina sąlyga ;
Kruopštumas, atidumas , kūrybiškumas;
Kompiuterinis raštingumas . Įvairios reikalingos informacijos ieškojimas internete;
Vairuotojo pažymėjimas min. B kategorija

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu
Priklausomai nuo bendro įmonės, bei konkretaus darbuotojo veiklos rezultato galimi darbo užmokesčio priedai;
Darbuotojo amžius yra neribojamas.

Atlyginimas

900-1300 €/mėn. į rankas

UAB Vilniaus konservai - ilgametę patirtį maisto gamyboje turinti įmonė. Šiuo metu yra vykdomas įmonės gamybos padalinio perkėlimas į didesnes, patogesnes patalpas Ventos miestelyje. Formuojama nauja darbuotojų komanda.
Dėl darbo teirautis per CV bankas sistemą, arba telefonu , arba el. paštu
informacija apie UAB „Vilniaus konservai“
1432 €
Vid. atlyginimas bruto
30
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.