Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Mobiliųjų telefonų techninis centras"
More about company »

Atsargų planavimo specialistas (-ė)

Kaunas - UAB "Mobiliųjų telefonų techninis centras"

Darbo pobūdis

  • Planuosite atsargų įsigijimą ir sandėlio likučius;
  • Formuosite užsakymus ir organizuosite atsargų pirkimus;
  • Kontroliuosite užsakymų ir sutartinių sąlygų vykdymą;
  • Užtikrinsite efektyvų detalių tiekimą įmonės viduje;
  • Analizuosite kiekybinius ir kokybinius sandėlio veiklos rodiklius;
  • Atliksite įvairių duomenų pjūvių ataskaitas;
  • Atstovausite įmonę ryšių su strateginiais tiekėjais palaikyme.

Reikalavimai

išsilavinimas aukštasis universitetinis;
  • daugiau nei 2 m. analogiškos darbo patirties;
  • anglų kalbos lygis ne žemesnis nei B2;
  • puikiai dirbate MS Excel;
  • esate skaičių ir duomenų analizės ekspertas;
  • atitinkate šių asmeninių savybių aprašymą: atsakingas, kruopštus, reiklus, savarankiškas sprendimuose, organizuotas.

MTTC – mobiliųjų telefonų taisymo ir priežiūros lyderis Baltijos šalyse, didžiausių mobiliųjų telefonų gamintojų techninis partneris. MTTC teikia visas mobiliųjų telefonų taisymo paslaugas – nuo korpuso keitimo darbų iki sudetingų mikrokomponentų litavimo operacijų, taip pat konsultuoja mobiliųjų telefonų naudotojus priežiūros klausimais. Baltijos šalyse MTTC užima daugiau nei 50 % garantinių mobiliųjų telefonų remonto rinkos. Įmonė vysto savo veiklą Suomijoje, Švedijoje, Danijoje, Austrijoje, Nyderlanduose, Belgijoje, Italijoje.
Informacija apie UAB "Mobiliųjų telefonų techninis centras"
121
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gintaras Kručkas