Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „Saffort Northern Europe“

ATSARGŲ VALDYMO IR PRODUKTŲ VADYBININKAS (-Ė)

900-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Saffort Northern Europe“

Mūsų pasiūlymas

Ilgalaikė karjera finansiškai sėkmingoje, sparčiai augančioje ir patikimoje kompanijoje; išsamūs apmokymai, galimybė savarankiškai planuoti savo veiklą bei laiką; kokybiškos darbo priemonės, įdomūs projektai, karjeros perspektyva, sąžiningas finansinis atlygis ir finansinės motyvacijos sistema.
Jei Jus domina galimybė augti kartu su kompanija ir kelti savo, kaip profesionalo, kvalifikaciją, siųskite savo gyvenimo aprašymą. Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Atsakomybių sritys

Šiame darbe rūpinsitės sandėlių likučiais, užsakysite produktus iš tiekėjų į įmonės sandėlius pagal nustatytus kriterijus ir pardavimų skyriaus poreikį, analizuosite prekių judėjimą skirtinguose pardavimo kanaluose, stebėsite tendencijas, teiksite pasiūlymus ir turėsite galimybę priimti sprendimus dėl savalaikio produktų užsakymo bei sandėlių apyvartumo palaikymo.
Prisidėsite prie sėkmingos įmonės plėtros – analizuosite konkurencinę aplinką ir prekių apyvartumą ir ieškosite naujų produktų, tiekėjų. Turėsite galimybę prisidėti prie produktų kainodaros formavimo ir naujų produktų įvedimo, bendradarbiaujant su visa komanda.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aukštąjį išsilavinimą, tiekimo vadybininko ar produktų vadybininko darbo patirties, mąstote racionaliai, logiškai, puikiai dirbate kompiuteriu, turite stiprias MS Excel žinias, gerai kalbate ir rašote anglų kalba. Jei esate pozityvus, darbštus, entuziastingas žmogus, siekiantis išmokti ir patirti daugiau, Jums svarbu būti vertingu komandos nariu – siųskite CV nedelsiant. Jūsų rusų, lenkų k.žinias vertinsime kaip privalumą.
Susipažinkime!

Atlyginimas

900-1300 €/mėn. į rankas
pirmasis skaičius- fiksuota atlyginimo dalis, antrasis – potencialus atlyginimas su priedais.

UAB „Saffort Northern Europe“

“Saffort" – didžiausias specializuotas seifų prekybos tinklas regione. Parduodame seifus savo Saffort ženklo internetinėse parduotuvėse bei didmeniniams klientams Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Vengrijoje. Kuriame savo prekinių ženklų (Brihard ir Homesafe) seifus, kuriuos platiname viso 26 Europos šalyse. Sparčiai augame. Sužinokite apie mus daugiau internetinėje svetainėje www.saffort.lt/
Šiuo metu į profesionalų komandą kviečiame darbuotoją šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Saffort Northern Europe“
1290 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.

You also might be interested in: