Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
HR factory
More about company »

ATSARGŲ VALDYMO VADYBININKAS (-Ė)

Kaunas - HR factory

DARBO POBŪDIS:

  • Prekių judėjimo iš pagrindinio sandėlio klientams į įvairias šalis planavimas ir organizavimas;
  • Aktyvus prisidėjimas prie klientų kuriamų pardavimų biudžetų;
  • Klientų pirkimo užsakymų ir užklausų valdymas (konsultacijų teikimas bei nuolatinės komunikacijos palaikymas);
  • Kelių užsienio rinkų tiekimo grandžių rengimas;
  • Atsargų planavimo ataskaitų pateikimas;
  • Įsitraukimas į rinkų kainų mechanizmo formavimą.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis išsilavinimas (vadybos, ekonomikos ar kitokioje srityje);
  • Darbo patirtis didmeninėje/mažmeninėje prekyboje (patirtis su NVS ir centrinės Azijos šalimis – privalumas);
  • Puikūs darbo su MS Excel programa įgūdžiai;
  • Labai geri rusų kalbos įgūdžiai tiek žodžiu tiek raštu (anglų kabos žinios – privalumas);
  • Geri derybiniai sugebėjimai, komunikabilumas bei sugebėjimas dirbti su įvairių kultūrų žmonėmis;
  • Analitiškumas, savarankiškumas bei gebėjimas greitai persiorientuoti vykdant užduotis.

ĮMONĖ SIŪLO:

  • Darbą tarptautinėje aplinkoje;
  • Galimybę dirbti profesionalų komandoje, kartu siekiant įgyvendinti ambicingus įmonės plėtros planus;
  • Nuolatinį profesinį tobulėjimą ir savirealizaciją dinamiškoje verslo aplinkoje;
  • Galimybę dalyvauti įmonės vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
  • Darnų, draugišką kolektyvą, atvirą naujoms idėjoms aplinką;
  • Konkurencingą atlyginimą ir papildomas naudas.
HR factory

HR factory

HR factory is an international strategic partner in human resource management with multiple years’ experience in top class professionals and management recruitment. The company operates in Lithuania, Estonia, and Germany.