EPSO-G grupė

Atsinaujinančios energetikos produkto vadovas (-ė)

3000-3800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - EPSO-G grupė

Darbo pobūdis

  • koordinuoti projektų, susijusių su iš atsinaujinančių energijos išteklių pagamintų dujų (vandenilio, biometano, sintetinių dujų ir kt.) integracija, įgyvendinimą;
  • dalyvauti nacionalinėse ir tarptautinėse darbo grupėse, skirtose iš atsinaujinančių energijos išteklių pagamintų dujų integracijos į bendrą energetikos sistemą analizei, sudarant priemonių planus, rengiant integracijos koncepcijas;
  • dalyvauti pilotinių, bandomųjų projektų įgyvendinimo projektų komandose;
  • inicijuoti ir/ar įgyvendinti tarpsektorinius energetikos projektus, panaudojant vandenilio gamybos, transportavimo technologijas bei anglies dvideginio sugaudymo, transportavimo ir saugojimo technologijas;
  • analizuoti galimybes ir teikti siūlymus vystant naujas veiklas ir paslaugas, susijusias su atsinaujinančios energetikos plėtra, energetikos sektoriaus dekarbonizacija.

Reikalavimai darbuotojui

  • turite aukštąjį universitetinį energetikos ar jam prilygintą išsilavinimą;
  • turite 2 metų darbo patirtį energetikos sektoriuje. Patirtis rengiant energetikos infrastruktūros investicijų projektus, sudarant energetikos plėtros planus, teikiant konsultacijas atsinaujinančios energetikos srityje būtų privalumas;
  • išmanote tarptautinius ir nacionalinius energetikos srities teisės aktus, gebate juos taikyti praktikoje;
  • turite darbo su specializuotomis duomenų analitikos programomis patirties;
  • gebate sisteminti ir apibendrinti informaciją, valdyti informacijos srautus;
  • turite projektų valdymo patirties;
  • puikiai kalbate ir rašote lietuvių ir anglų kalbomis;
  • esate iniciatyvus, atsakingas ir orientuotas į klientą.

  • kviečiame dirbti Lietuvai, stabilioje valstybės kapitalo įmonėje;
  • dirbti iniciatyvioje ir bendradarbiaujančioje komandoje;
  • prisidėti prie strateginių energetikos projektų įgyvendinimo;
  • dalyvauti žaliosios energetikos kūrimo procese;
  • siūlome dinamišką darbą ir galimybę prisidėti prie visos įmonės veiklos gerinimo;
  • veiklą vieni kitus palaikančioje ir pažangos kultūrą puoselėjančioje organizacijoje;
  • mokymus profesiniam ir asmeniniam augimui;
  • subalansuotą galimybę derinti darbą nuotoliniu būdu ir iš biuro;
  • sveikatos draudimą;
  • papildomas kasmetines atostogas;
  • kolektyvinėje sutartyje numatytas išmokas darbuotojams.

Darbo užmokestis: 3000-3800 EUR. (neatskaičius mokesčių) ir finansinis skatinimas (papildomas atlygis, atsižvelgiant į bendrovės ir individualius veiklos rezultatus). Konkretus mėnesinis atlygis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo patirtį, kompetenciją ir gebėjimą savarankiškai pasiekti rezultatus.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Dėkojame, kad domitės darbo galimybėmis!

Atlyginimas

3000-3800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame „Amber Grid“, Lietuvos dujų perdavimo sistemos operatorius, priklausantis energijos perdavimo ir mainų įmonių grupei „EPSO-G". Mes plėtojame ir inovuojame strateginę šalies infrastruktūrą, kuri yra neatsiejama Baltijos ir Europos dujų rinkos dalis.
Judame didelių pokyčių keliu ir šiemet su nauja strategija prasidėjo naujas mūsų veiklos etapas. Juo sieksime transformuoti dujų perdavimo infrastruktūrą pritaikant ją atsinaujinantiems energijos ištekliams - žaliajam vandeniliui ir biometanui bei įgyvendinti klimato kaitos mažinimo tikslus.
Mūsų darbuotojai – ypač svarbūs, todėl ieškome profesionalų, prisidėsiančių prie Lietuvos energetikos kūrimo. „Amber Grid“ veikia Vilniuje, Širvintų raj. ir Panevėžyje. Mūsų komandoje dirba daugiau kaip 300 darbuotojų.