Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ERGO

ATSTOVYBĖS REFERENTAS (-Ė) VILNIUJE

Nuo 950 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - ERGO

Darbo pobūdis

  • Aktyvi draudėjų paieška ir produkto pardavimas esamiems klientams;
  • Pasiūlymų ruošimas pristatant draudimo paslaugas;
  • Draudimo sutarčių ruošimas ir administravimas;
  • Naujų draudimo darbuotojų apmokymas ir pagalba Atstovybės darbuotojams;
  • Draudimo rinkos pokyčių analizė, teikiant pasiūlymus, kuriant naujus ir tobulinant esamus draudimo produktus.

Reikalavimai:

  • Aktyvi pardavimų patirtis;
  • Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • Atsakingumas, pareigingumas, darbštumas, kruopštumas, organizuotumas, greita orientacija;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Word, Excel);
  • Turėti ne mažesnį kaip vidurinį išsilavinimą.

Mes Jums siūlome:

  • Draudimo produktų, pardavimo technikos, asmeniniam tobulėjimui skirtus mokymus;
  • Patrauklų atlygio bei papildomų naudų (papildomos atostogos, sveikatos draudimas) paketą;
  • Karjeros augimo galimybes;
  • Darbą tarptautinėje bendrovėje, šaunią bei profesionalią komandą.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Nuo 950 €/mėn. neatskaičius mokesčių
ERGO

ERGO

ERGO – stabiliai veikianti, vokiško kapitalo Europos bendrovė. Tai viena pirmaujančių draudimo grupių Baltijos šalyse ir tarptautinės ERGO grupės dalis. Pagrindinis ERGO akcininkas – viena didžiausių pasaulyje perdraudimo grupių „Munich Re“. Mūsų pagrindinis veiklos principas: „Apdrausti – reiškia suprasti“.