UAB „Pajūrio auditas“

Auditoriaus padėjėjas (-a)

Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Pajūrio auditas“

Darbo pobūdis

Darbas su įmonėmis iš įvairių sektorių – tiek su stambiais verslo klientais, tiek su smulkesniais vietiniais verslais;
Klientų pateiktų finansinių duomenų analizė ir tikrinimas;
Auditoriaus paskirtų užduočių atlikimas;
Tiesioginis bendravimas su klientais;

Reikalavimai darbuotojui

Turi aukštąjį išsilavinimą (pageidaujamos studijų kryptys: ekonomika, finansai, apskaita ar auditas);
Turi gerus darbo įgūdžius su Excel;
Turi darbo patirties finansų ir apskaitos srityje (privalumas);

Įmonė siūlo

Galimybę kaupti ir gilinti žinias audito srityje;
Karjeros galimybes, atsižvelgiant į lūkesčius ir tikslus;
Komandos ir vadovo pagalbą atliekant paskirtus darbus;

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Pajūrio auditas“ veiklą vykdo nuo 2002 metų. Pagrindinės įmonės veiklos sritys: smulkaus ir vidutinio verslo įmonių auditas, kompiuterizuotos apskaitos ir valdymo sistemos “Rivile Gama” platinimas ir priežiūra, bei mokymai dirbti šia buhalterine programa. Paslaugas teikiame daugiau nei 15 metų, esame patikima ir stabili įmonė.
informacija apie UAB „Pajūrio auditas“
2497 €
Vid. atlyginimas bruto
(64% didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2021 m.