Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ROSK Consulting“

Auditoriaus padėjėjas (-a)

Nuo 1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ROSK Consulting“

Darbo pobūdis

Visapusiškas dalyvavimas atliekant auditą;
Klientų pateiktų finansinių duomenų analizė ir tikrinimas;
Dokumentų peržiūra;
Galimų rizikų vertinimas;
Tiesioginis bendravimas su klientais;
Kitų auditoriaus paskirtų užduočių atlikimas;

Reikalavimai darbuotojui

Turi aukštąjį išsilavinimą arba esi trečio/ketvirto kurso studentas, studijuojantis ekonomiką/finansus/apskaitą/matematiką;
Išmanai MS Office;
Esi motyvuotas atkakliai mokytis ir tobulėti;
Turi puikias anglų kalbos žinias;
Gebi analitiškai mąstyti ir kritiškai įvertinti situacijas;
Gebi organizuoti darbą ir planuoti laiką;
Turi darbo patirtį audito/finansų srityje (privalumas);

Mes jums siūlome

Visokeriopą komandos ir vadovo pagalbą;
Galimybę kaupti ir gilinti žinias audito srityje;
Karjeros galimybes, atsižvelgiant į tavo lūkesčius ir tikslus;
Dinamišką darbo aplinką - auditas atliekamas dirbant biure ar tiesiogiai pas klientą;
Įdomų darbą su skirtingais projektais, užduočių įvairovę;

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Auditas, apskaita, mokesčiai ir teisė, finansų ir verslo konsultacijos, turto ir verslo vertinimas.
informacija apie UAB „ROSK Consulting“
1338 €
Vid. atlyginimas bruto
27
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 537 €
25% uždirba 537-1133 €
25% uždirba 1133-1951 €
25% uždirba nuo 1951 €