Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Auditoriaus padėjėjas - audito vadybininkas

Iki 1000 Eur
Vilnius - D. Tamulevičiūtės individuali įmonė

Darbo pobūdis

  • dalyvavimas atliekant auditą ir teikiant kitas užtikrinimo paslaugas įvairiems klientams;
  • auditoriaus paskirtų užduočių vykdymas;
  • bendravimas su klientais;
  • bendradarbiavimas su įmonės darbuotojais.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas buhalterinės apskaitos, ekonomikos, finansų srityje. Gali būti ir paskutiniųjų kursų bakalauro ar magistro studijų studentas/ė;
  • labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • geri bendravimo bei organizaciniai įgūdžiai, tinkama motyvacija dirbti tokio pobūdžio darbą;
  • analitinis ir kritinis mąstymas, puikios matematikos žinios;
  • puikios lietuvių bei anglų kalbų žinios.

Mes jums siūlome

  • galimybę įgyti praktinių žinių audito, mokesčių, apskaitos srityje ir toliau mokytis bei pastoviai kelti kvalifikaciją ;
  • realizuoti savo gebėjimus ir nuolatinį tobulėjimą profesinėje srityje, gaunant už tai deramą atlygį;
  • darbą sąžiningame ir draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

Iki 1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
CVB client

D. Tamulevičiūtės individuali įmonė

Devynioliktus metus sėkmingai dirbanti audito įmonė, teikianti finansinių ataskaitų, ES struktūrinių ir kitų fondų lėšomis finansuojamų projektų audito, LR kuriamų Lietuvos ir užsienio kompanijų kino filmų audito (gamybos išlaidų atitikties įvertinimas Lietuvos Respublikos pelno mokesčio įstatymo 17-2 nustatytiems reikalavimams) paslaugas, pagal UEFA reikalavimus ir patvirtintą licencijavimo sistemą atliekanti Lietuvos futbolo klubų audituotų finansinių ataskaitų ir finansinių duomenų atitikimo nustatytiems finansiniams kriterijams patikrinimą, taip pat teikianti apskaitos bei susijusias paslaugas, konsultacijas mokesčių, apskaitos bei verslo klausimais.
Įmonėje vid. atlyginimas 955€
18% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)