Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
PERSONALO AKADEMIJA

AUDITORIAUS PADĖJĖJO (tarptautinio audito, verslo konsultavimo ir apskaitos įmonių tinklo Alliott Global Alliance narė)

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Asistavimas auditoriui atliekant įmonių finansų ir mokesčių apskaitos auditą;
  • Finansinių ataskaitų tikrinimas;
  • Iš įmonių buhalterijų gautų pirminių duomenų apdorojimas ir perkėlimas į vidinę sistemą;
  • Bendravimas su klientais;
  • 90 % auditavimas, 10 % apskaitos vedimas (įvairios apskaitos užduotis).

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas ekonomikos ar finansų srityje;
  • Auditoriaus padėjėjos (-o) ir/ar buhalterės (-io) patirtis nuo 1 metų, tvarkant įmonių finansų apskaitą;
  • Anglų kalbos žinios - privalumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Stabilų 1000-1200 eurų/mėn. neto atlyginimą (priklausomai nuo patirties);
  • Be patirties 850-950 eurų/mėn. neto atlyginimą;
  • Aukštą vidinę kompanijos kultūrą ir profesinį tobulėjimą skatinančią aplinką;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • Karjeros perspektyvas.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas

PERSONALO AKADEMIJOS (personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė - įmonė sėkmingai vykdanti savo veiklą Lietuvoje jau daugiau nei 20 metų. Kompanija, esanti tarptautinio Alliott Group tinklo narė, teikia aukščiausios kokybės audito ir buhalterinės apskaitos vedimo paslaugas stambioms bei vidutinio dydžio kompanijoms.

Sėkmingai veikiančiai kompanijai, darbui Kaune ieškome