Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Girteka įmonių grupė

Auditorius (-ė)

Vilnius - Girteka įmonių grupė

Job description

Kurkite savo karjerą „Girteka Logistics“ – skaitmeninėje pervežimų kompanijoje, apjungiančioje tradicinį krovinių gabenimą su moderniomis technologijomis. Mūsų sėkmės paslaptis yra tarptautinė 18.000+ kolegų komanda, kuri dirbdama su žinomiausiais pasaulyje prekės ženklais siekia būti akivaizdžiu pirmu pasirinkimu mūsų klientams, darbuotojams, bendruomenei ir partneriams.

Šiuo metu į savo komandą kviečiame auditorių (-ę). Naujas kolega kuriuos priskirtus standartus, vykdys jų priežiūrą, vertins riziką, teiks pasiūlymus dėl tolesnės veiklos tobulinimo galimybių.

Darbo pobūdis:

  • Vidaus auditų atlikimas pagal ISO 9001 standartą.
  • Aplinkos apsaugos sistemos kūrimas bei priežiūra pagal ISO 14000.
  • Vidaus procedūrų, kurios užtikrintų atitiktį pagal GDP (Good Distribution Practice) standartą, rengimas bei standarto įgyvendinimo priežiūra atliekant vidaus auditus.
  • Vidaus procedūrų, kurios užtikrintų atitiktį pagal SQAS (Safety & Quality Assessment for Sustainability) standartą, rengimas bei standarto įgyvendinimo priežiūra atliekant vidaus auditus.
  • Nuolatinė procedūrų priežiūra bei atnaujinimas, efektyvumo vertinimas, vadovų ir darbuotojų grįžtamojo ryšio bei verslo poreikių ir pokyčių užtikrinimas.
  • Nustatytų neatitikčių valdymas ir ištaisomųjų veiksmų įgyvendinimo kontrolė.
  • Įmonės subrangovų auditavimas.
  • Kolegų švietimas aplinkos apsaugos, chemijos krovinių, vaistų ir kitų produktų transportavimo klausimais.

Reikalavimai:

  • Bent 1,5 metų darbo patirtis tiekimo grandinės saugumo (logistika-privalumas) veikloje.
  • Geras pagrindinių pervežimų veiklos procesų išmanymas ir jų tarpusavio sąveikos supratimas.
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai žodžiu ir raštu (rusų kalba privalumas).
  • Stiprūs analitiniai įgūdžiai ir supratimas, kaip procesus apjungti į vieną visumą.
  • Domėjimasis procesų analize, kokybės valdymu, patirtis audituojant, ruošiant techninius procesų tobulinimo aprašymus (susipažinimas su ISO 9000, ISO 14000, SQAS standartų reikalavimais - privalumas).

Įmonė siūlo:

  • Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas.
  • Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose.
  • Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi.
  • Mėnesinis atlyginimas (bruto) nuo 2000 iki 2600 €. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

Kurkite savo karjerą „Girteka Logistics“ – skaitmeninėje pervežimų kompanijoje, apjungiančioje tradicinį krovinių gabenimą su moderniomis technologijomis. Mūsų sėkmės paslaptis yra tarptautinė 18.000+ kolegų komanda, kuri dirbdama su žinomiausiais pasaulyje prekės ženklais siekia būti akivaizdžiu pirmu pasirinkimu mūsų klientams, darbuotojams, bendruomenei, akcininkams ir partneriams.

Mes nuolat augame, kartu skatiname augti ir savo darbuotojus: 77 proc. įmonės vadovų pradėjo savo karjerą nuo asistentų ar specialistų pozicijų ir toliau plečia savo atsakomybes įmonės viduje.

Draugaukime Facebook

www.facebook.com/Girteka/