Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB LITAGROS ŽEMĖS ŪKIO CENTRAS
More about company »

Augalininkystės vadovo padėjėjas

Kėdainiai, Kaunas - UAB LITAGROS ŽEMĖS ŪKIO CENTRAS

Darbo pobūdis

  • Pagalba vadovaujant augalininkystės darbams (dirvos dirbimas, tręšimas, sėja, purškimas, šienavimas, arimas, kūlimas ir kt.), nustatytų technologijų laikymosi užtikrinimas
  • Pagalba organizuojant ir planuojant mechanizatorių darbą
  • Nustatytų dokumentų pildymas
  • Nuolatinis veiklos gerinimas

Reikalavimai

  • Išsilavinimas agronomijos srityje
  • Panašaus darbo patirtis - privalumas
  • Proaktyvumas, noras mokytis ir tobulėti
  • Nuoseklumas, atsakomybė, patikimumas, sąžiningumas ir pozityvumas
  • Gebėjimas įgyti autoritetą kitų akyse bei „rasti bendrą kalbą“ su įvairiais žmonėmis
  • Geri darbo planavimo ir organizavimo įgūdžiai
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

  • Šiuolaikišką požiūrį į darbą
  • Skaidrumą
  • Patogias darbo priemones
  • Augimo ir savirealizacijos galimybes

Mūsų sėkmės pagrindas – orientacija į ilgalaikę partnerystę ir nuolatinis tobulėjimas, ieškant efektyviausių verslo sprendimų. Investuodama į šiuolaikinę techniką bei darbuotojų kvalifikacijos kėlimą bendrovė nuolat gerina darbuotojų darbo sąlygas, yra socialiai atsakinga ir vykdo savo pažadus, vertina atvirumą, skatina iniciatyvą ir savarankiškumą.
UAB „Litagros žemės ūkio centras“ valdo 7 augalininkyste ir gyvulininkyste užsiimančias bendroves: UAB Aristavos ūkis, UAB Beržų ūkis, UAB Kalpokų ūkis, UAB Šešupės ūkis, UAB Šlapaberžės ūkis, UAB Baušų ūkis, ir UAB Ranktinėlių ūkis. Įmonių grupėje dirba apie 200 darbuotojų.
Augalininkystės vadovo pavaduotojo ieškome Šlapaberžės ūkyje.