VšĮ „Mįsliaus dirbtuvės“

Auklėtoja (-as) - auklėtoja (-as) asistentė (-as)

1150-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - VšĮ „Mįsliaus dirbtuvės“

Darbo pobūdis

  • Skatinti vaikus žaisti, žaisti kartu su jais
  • Kurti žaidybinę aplinką ir edukacines provokacijas
  • Ieškoti vaikų veiklai motyvavimo priemonių
  • Skatinti vaikų savarankiškumą ir kūrybiškumą
  • Stebėti ir identifikuoti vaikų mokymosi stilių, pomėgius, gabumus, pasiekimų lygmenį
  • Puoselėti geranoriškus santykius su tėvais ir skatinti jų įsitraukimą į darželio veiklą.

Reikalavimai

  • Pedagoginis išsilavinimas
  • Ikimokyklinio ugdymo patirtis
  • Anglų kalbos žinios (privalumas, bet ne būtinybė)

Mes jums siūlome

  • Atlyginimą pedagogams: 700 - 1000 Eur (į rankas)
  • Atlyginimą pedagogų asistentams: 550 - 700 Eur (į rankas)
  • Nuolat atnaujinamas edukologines žinias
  • Laisvę realizuoti savo idėjas ir kūrybiškumą
  • Modernią ir inovatyvią darbo aplinką

Darbo vieta - LAZDYNAI, K. Jelskio g. 53, Vilnius.
Susisieki tetelefonu: +370 621 59641 (darželio vadovė Laura)

Darbo vieta - KAROLINIŠKĖS (naujas filialas), Vilnius
Susisieki tetelefonu: +370 69037854 (darželio vadovė Aurelija)

Plačiau apie mus:
www.misliausdirbtuves.lt/
www.facebook.com/MisliausDirbtuves/

Atlyginimas

1150-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
informacija apie VšĮ „Mįsliaus dirbtuvės“
1329 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
0 -5 tūkst. €
Pajamos 2019 m.