Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ "Bamblys"
More about company »

Auklėtoja (-as) – ikimokyklinio ugdymo pedagogė (-as)

Vilnius - VšĮ "Bamblys"

Darbo pobūdis

  • ugdomojo proceso planavimas, organizavimas ir vertinimas;
  • bendradarbiavimas su vaikų tėvais;
  • konsultavimas ugdymo klausimais;
  • grupės renginių organizavimas.

Reikalavimai

  • Atsakingas požiūris, kūrybiškumas, iniciatyvumas ir linksmumas;
  • motyvacija dirbti su vaikais;
  • ikimokyklinio ugdymo išsilavinimas;
  • priešmokyklinio ugdymo specializacija - privalumas;
  • patirtis ugdant ikimokyklinio amžiaus vaikus;
  • gebėjimas dirbti komandoje;
  • gebėjimas planuoti laiką;
  • gebėjimas valdyti stresą;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • anglų kalbos mokėjimas – privalumas.

Mes jums siūlome

Labai kviečiame Tave prisidėti prie kūrybingos ir ambicingos Taškiaus komandos. Mes pažadame - bus linksma ir įdomu dirbant su puikia komanda, visas socialines garantijas, motyvacines priemones, konkurencingą atlygį ir nuolatines tobulėjimo galimybes.
Ypatingai Jūsų laukia TAŠKIAUS komanda Bajoruose.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Privačių darželių tinklas "TAŠKIUS".

Daugiau informacijos www.taskius.lt arba www.facebook.com/taskius
Įmonėje vid. atlyginimas 674€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)