Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Aurora group“

Auklėtoja (-as)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Aurora group“

Darbo pobūdis

Privatus darželis „Pipirai" ieško naujo komandos nario auklėtojos pareigoms.

Reikalavimai

  • meilė vaikams;
  • pedagoginis išsilavinimas (prioritetas);
  • vaiko amžiaus tarpsnių ypatumų išmanymas;
  • gebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti su tėvais;
  • kūrybingumas;
  • noras tobulėti;
  • gebėjimas dirbti komandoje;
  • taisyklinga lietuvių kalba;
  • humoro jausmas.

Mes jums siūlome

  • konkurencingą atlyginimą;
  • visas socialines garantijas;
  • nuolatinius vidinius mokymus;
  • galimybę lanksčiai derinti atostogų grafiką;
  • galimybę įgyvendinti visas kūrybines idėjas;
  • darbą šiuolaikiškoje ir darnioje kompanijoje.

Atlyginimas derinamas pokalbio metu, atsižvelgus į kvalifikaciją, norą mokytis bei darbo patirtį.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas
Atlyginimas derinamas pokalbio metu, atsižvelgus į kvalifikaciją, norą mokytis bei darbo patirtį

Privatūs darželiai Kaune ir Kauno rajone „Pipirai" teikiame vaikų ikimokyklinio ugdymo paslaugas. Čia mes ne tik auginame, bet ir augame patys.
informacija apie UAB „Aurora group“
1106 €
Vid. atlyginimas bruto
24
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.