Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Expertus LT"
More about company »

AUKLĖTOJA (-AS) PRIVAČIAME DARŽELYJE

Vilnius - UAB "Expertus LT"

Darbo pobūdis

  • Kūrybingai organizuoti ugdymą, įvairias veiklas, šventes
  • Dirbti mišraus amžiaus vaikų grupėje;
  • Planuoti ir vykdyti kasdienę grupės darželio veiklą;
  • Bendrauti ir bendradarbiauti su tėvais.

Reikalavimai

  • Ikimokyklinio ugdymo pedagoginis išsilavinimas ir/arba ikimokyklinio ugdymo auklėtojo(-os) kvalifikacija (gali būti studijuojantis pagal šią specializaciją.);
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai su ikimokyklinio amžiaus vaikais;
  • Gebėjimas rišliai ir sklandžiai reikšti mintis raštu ir žodžiu;
  • Gebėjimas numatyti veiklos prioritetus, ugdymo proceso tikslus ir uždavinius bei organizuoti ugdymo(-si) procesą mišraus amžiaus vaikų grupėje;
  • Gebėjimas dirbti su veiklą reglamentuojančiais dokumentais.
  • Amžiaus tarpsnių ypatumų išmanymas;
  • Ugdymo teorijos ir praktikos išmanymas;
  • Gebėjimas kultūringai bendrauti;
  • Nepaprasta savitvarda stresinėje situacijoje;
  • Žalingų įpročių neturėjimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomią ir atvirą naujovėms aplinką, galimybes tobulėti, įgyvendinti savo kūrybines idėjas;
  • Nuolatinį kvalifikacijos tobulinimą ( vidiniai ir išoriniai mokymai) ;
  • Asmeninio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • Draugišką darbinę atmosferą;
  • Darbą pilnu etatu.

Įmonė teikianti kokybiškus sprendimus žmogiškųjų išteklių srityje.
Mūsų tikslas - padėti darbdaviui rasti geriausią darbuotoją, o kvalifikuotiems darbuotojams pasiūlyti pačias geriausias karjeros perspektyvas.

Mūsų klientas - privačių darželių tinklas Vilniuje.
Tel. pasiteirauti: www.expertus.lt
www.facebook.com/expertus/