Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ „Protinga karta“
More about company »

Auklėtoja (-as) ugdymo centre

10-12 €/val. Į rankas
Vilnius - VšĮ „Protinga karta“

Darbo pobūdis

Mylite vaikus? Sugebate su jais lengvai bendrauti?

Įdomiems, kūrybiškiems, žmonėms, mylintiems mažus vaikus siūlome galimybę prisidėti prie draugiško kolektyvo rengiant linksmas valandines pamokėles vaikams nuo 8 mėn. iki 4 metų.
Pamokų vedimas vaikams, kurie ateina su vienu iš tėvų ir be jų (priklausomai nuo amžiaus ir disciplinos);
Pamokėlėje naudojamos įvairios kūrybinės medžiagos (dažai, tešla, plastilinas, gamtos medžiagos, spalvotas popierius);
Smulkiosios ir stambiosios motorikos lavinimas;
Sensorikos lavinimas;
Žaidimų vedimas;
Lelių, pirštų teatro vaidinimas;
Priemonių pamokoms dėliojimas;
Darbo vietos tvarkymas po pamokos;
Darbas pagal grafiką/tvarkaraštį

Reikalavimai

Mylėti vaikus!
Noras bendrauti su tėveliais;
Noras dirbti atsakingai ir mokytis;
Ikimokyklinio ugdymo patirtis;
Galimybė dirbti I, III, V 10:00 - 17:00
Vaikų bei suaugusių psichologijos išmanymas;
Etiketo išmanymas;
Raiški lietuvių ir rusų kalba (gebėjimas skaityti ir suprasti literatūrą rusų kalba);

Privalumai:
Vaidybos, rankų darbų išmanymas;
Ankstyvojo amžiaus (iki 3 m.) pedagogikos išmanymas;

Mes jums siūlome

Įdomų kūrybinį darbą;
Daug pozityvių emocijų!
Moralinį pasitenkinimą atliekant prasmingą darbą;
Galimybę dirbti kaip papildomą darbą, jeigu kitą darbą - galite derinti su įstaigos tvarkaraščiu;
Valandinės pamokos 2-3 dienas per savaitę (nuo 6 iki 15 pamokų per savaitę I/III/V);
Visas socialines garantijas;
Pastovų atlygį, priklausantį nuo atidirbtų pamokų;
Priedus priklausančius nuo darbo rezultatų.

Kita informacija:
Darbo vieta - prekybos centre "Pas Juozapą" pasaže.

Lauksime Jūsų motyvacinio laiško, kodėl norėtumėt dirbti su mumis.

Atlyginimas

10-12 €/val. į rankas
10 EUR į rankas už vieną pamoką

Sparčiai vystantis ankstyvojo ugdymo centras „Next karta“ pradėjo savo veikla 2011 m. Užsiima ankstyvuoju ugdymu patiems mažiausiems nuo 8 mėn. iki 8 m. naudojant naujausiais uikalias šiuolaikines priemones ir metodikas, dirbantis pagal autorines programas. Pedagogai kartu su tėvais padeda atskleisti įvairiapuses vaiko talentus, išvystyti motoriką, įgyti bendravimo įgūdžius grupėse.