VšĮ „Koriuko vaikai“

Auklėtoja (-as)

Nuo 1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - VšĮ „Koriuko vaikai“

Darbo pobūdis

Vilnius - VšĮ „Koriuko vaikai“

Darbo pobūdis:

  • Ugdymo proceso planavimas ir organizavimas pagal vaikų amžių;
  • Didelis noras dirbti su vaikais;
  • Projektų kūrimas ir įgyvendinimas, renginių organizavimas;

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:

Mes labai laukiame Tavęs, jeigu :

Esi įgijęs (-jusi) ikimokyklį/pedagoginį išsilavinimą/studijuojantis (-i) ikimokyklinį priešmokyklinį ugdymą;
Domiesi vaikų raidos psichologijos žiniomis;
Esi aktyvus (-i) veiklus (-i), puikiai sugebi planuoti savo laiką ir prioritetizuoti darbus;
Tvarkingumas yra taip labai svarbus tau (galvoje ir darbo vietoje);
Esi geriausias vaikų draugas, mėgsti žaisti, laiką leisti lauke bet kokiu oru, organizuoti žygius.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:

Plačias atsakomybės ribas ir darbą draugiškoje komandoje;
Augantį atlygį, priklausantį nuo kvalifikacijos, išsilavinimo, patirties ir darbo rezultatų.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mūsų darželyje svarbiausias yra vaikas, jo išskirtinumas ir individualumas. Didelis dėmesys skiriamas ugdymui, tautinėms vertybėms.
informacija apie VšĮ „Koriuko vaikai“
12
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2021 m.