Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ "Mūsų pėdutės"
More about company »

Auklėtojo (-s)

600–800 Eur
Vilnius - VšĮ "Mūsų pėdutės"

Darbo pobūdis

Ieškome auklėtojos dirbti privačiame vaikų darželyje ramioje gražioje vietoje, šalia ežero, jaukiame name su dideliu kiemu.
Auklėtojai reikia organizuoti ikimokyklinukų poreikius atitinkančią kasdienę veiklą, visapusiškai prižiūrėti vaikus, teikti tėvams grįžtamąjį ryšį apie vaiką.

DARBO LAIKAS: 8.30-17.30 (įeina 1 val. pietų pertrauka)

Darželis randasi Antežeriuose. Jie yra netoli Zujūnų, netoli Pilaitės, Justiniškių ir Pašilaičių. Nuo Vilniaus vakarinio aplinkkelio iki mūsų 5 minutės kelio.

PRAŠOME LABAI SIŲSTI CV TUOS KANDIDATUS, KURIE ATITINKA REIKALAVIMUS IR TIKRAI GALI BEI NORI DIRBTI ŠĮ DARBĄ

Reikalavimai

  • NUOSAVAS AUTOMOBILIS BŪTINAS, nes su viešuoju transportu nėra galimybės atvykti iki darbo vietos;
  • Aukštasis universitetinis/ neuniversitetinis išsilavinimas pedagogikos srityje (ikimokyklinės studijos būtų didelis privalumas);
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai su ikimokyklinukais bei jų tėvais;
  • Gebėjimas planuoti, struktūruoti ir įgyvendinti vaikų ugdomąją veiklą;
  • Geležinė kantrybė;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Gebėjimas valdyti stresą;
  • Labai geros lietuvių kalbos žinios.

PRIVALUMAI:
  • Muzikalumas ir kiti meniniai gebėjimai;
  • Iniciatyvumas;

Mes jums siūlome

  • LABAI PATRAUKLŲ ATLYGĮ (nuolat augantį);
  • NUOLATINIAI tobulinimo kursai, seminarai;
  • Puikias darbo sąlygas (naujas jaukus namas, su sodu ir žolynais aplink, modernus poilsio kambarys personalui ir t.t.);
  • Visos reikiamos metodinės priemonės;
  • Iškilus problemoms, galimybė pasitarti su darželio psichologe;
  • Atostogas Jūsų pasirinktu laiku;
  • Visas socialines garantijas;
  • Penktadieniais mes vaišiname savo darbuotojus saldumynais.

Atlyginimas

600–800 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Privatus vaikų darželis "Mūsų pėdutės".
Informacija apie VšĮ "Mūsų pėdutės"
918 €
Vid. atlyginimas bruto
(3% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Agnė Stasiulytė