Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
VšĮ „Vaikystės vėjas“

Auklėtojos (-o) asistentė (-as)

500-700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - VšĮ „Vaikystės vėjas“

Darbo pobūdis

  • vaikų ugdymas ir priežiūra, ugdomosios veiklos planavimas;
  • kultūringas ir pagarbus bendravimas;
  • susitvardymas ir kantrybė stresinėse situacijose;
  • kūrybiškas kasdienės veiklos planavimas;
  • gebėjimas dirbti ir bendrauti komandoje

Reikalavimai darbuotojui

  • turite aukštąjį išsilavinimą ar dar studijuojate;
  • turite darbo su vaikais patirties;
  • mylite vaikus ir sugebate juos sudominti;
  • esate energinga (-as), iniciatyvi (-us), linksma (-s) ir atsakinga (-s);
  • trykštate kūrybingumu ir beribe fantazija;
  • domitės vaikų psichologija ir ikimokyklinio ugdymo naujovėmis;
  • dainuojate, muzikuojate, šokate, sportuojate, piešiate ar užsiimate kita vaikams įdomia veikla;

Laukiame CV ir trumpo motyvacinio laiško, kodėl mums reikia būtent jūsų. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

patrauklias darbo sąlygas, lankstų grafiką, laiku mokamą stabilų atlyginimą, socialines garantijas, veiklos draudimą, tobulėjimo galimybes ir grupę pačių šauniausių vaikų.

Atlyginimas

500-700 €/mėn. į rankas

Kas gali būti geriau, nei galimybė prie kiekvieno vaiko prisiliesti asmeniškai, pažinti, pajausti ir padėti atrasti savo individualų kelią, kuriuo ropodamas, žingsniuodamas ar lėkdamas, lydimas „Išdykusio vėjo“ nuoširdžios komandos, mažasis žmogus nevaržomas atrastų ir kurtų savo spalvų karalystę.

Mes padedame kiekvienam pumpurui skleistis, puoselėjant jį ir saugant, bendrystėje su atsakingais ir rūpestingais tėvais, draugiškoje ir ugdančioje aplinkoje.
informacija apie VšĮ „Vaikystės vėjas“
1625 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.