Auklėtojos padėjėja (-as) - Šeimininkutė (-is)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Vaikystės stebuklas“

Darbo pobūdis

Jūsų supratimas apie pagrindinius vaikų kasdienius poreikius bus labai
svarbus, kadangi vaiką lydėsite kiekviename jo žingsnelyje - nuo batuko užsimovimo
iki neatrastos mokslo ir žinių platybės. Visa tai padeda mums užaugti į "Didžiuosius
stebuklus".Taip pat su tėveliais atvirai ir nuoširdžiai bendrausite vaikų pažangos ir
visapusiškos gerovės klausimais. Būsite grupių pagalba, bei darželio švaros deivė!

Pareigos: Darželio auklėtojos padejėja/Šeiminkutė

Būsite auklėtojų dešinioji ranka įgyvendinant ugdymo planą;
Padėsite atlikti kitą su savitvarka, maitinimusi ir poilsiu susijusią veiklą;
Rūpinsitės grupės tvarka bei palaikysite grupėje diegiamas taisykles ir vertybes;
Kartu su auklėtoja ugdysite draugišką ir supratingą grupės bendruomenę, kurioje
kiekvienas vaikas jausis vertinamas;
Bendradarbiausite su kolegomis ir tėvais.

Reikalavimai darbuotojui

Šaukštas kūrybiškumo, didesnis šaukštas kantrybės ir daug širdies;
Ankstesnė darbo su vaikais patirtis, apipinta darbštumu ir atsakomybe;
Komandiškumas, lankstumas, aktyvus sprendimų ieškojimas;
Šilti ir nuoširdūs bendravimo įgūdžiai, komunikabilumas;
Kitų kalbų mokėjimas (anglų, rusų) - privalumas.

Darbą pilnu etatu (5 dienas per savaitę), laisvus savaitgalius bei šventines dienas;
Draugišką kolektyvą, kuris leis pasijausti kaip antruose namuose;
Nuolatinio mokymosi džiaugsmą (kas pusmetį rengiami viso kolektyvo mokymai;
skirti profesinei kompetencijai kelti).

Galimybę pasinerti į kerintį vaikystės pasaulį, kuriame kiekviena diena atneša naujų
stebuklų;
Išlaisvinti savo kūrybiškumą, vaizduotę ir pagrindinius pojūčius;
Patogus darbo grafikas, suteikiantis pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo;
Galimybę dalyvauti sprendimų priėmimo procesuose;
Darbo aplinkoje pasimėgauti garuojančiu kavos ar arbatos puodeliu.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

UAB „Vaikystės stebuklas“

"Mažieji stebuklai" privatus vaikų lopšelis - darželis, kuriame gyvena ir auga stebuklai! Mes gerbiame kiekvieno mažylio asmenybę, vertiname jo unikalumą, tikime pozityvia prigimtimi ir rūpinamės visapusiška vaiko gerove.
Tik būdami patys nuoširdūs, kilnūs ir siekiantys daugiau, galime ir kitus paskatinti tokiais tapti, todėl mums svarbu ne tik tai, ko mokome, bet ir tai, kokie esame.
Kartu mažais žingsneliais siekiame didelių svajonių!"
informacija apie UAB „Vaikystės stebuklas“
1561 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
53
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1291 €
25% uždirba 1291-1434 €
25% uždirba 1434-2015 €
25% uždirba nuo 2015 €