Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Vaikystės stebuklas“

Auklėtojos padėjėja (-as)

700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Vaikystės stebuklas“

Darbo pobūdis

Dirbant darželyje Jūs būsite atsakingas/-a už pagrindinius ir esminius vaikučių poreikius (padėsite jiems pavalgyti, apsirengti, persirengti, užmigti, išeiti į lauką). Nuolat bendrausite, komunikuosite su tėveliais, informuosite kaip sekasi jų vaikučiams.
Taip pat, viena iš atsakomybių palaikyti grupės švarą/tvarką.

Reikalavimai darbuotojui

  • Meilė vaikams;
  • Atsakingumas;
  • Komandiškumas;
  • Punktualumas;
  • Sąžiningumas;
  • Darbštumas;
  • Rūpestingumas;
  • Komunikabilumas, bendravimo įgūdžiai;
  • Kalbų mokėjimas (Anglų k., Rusų k. ) - privalumas;
  • Darbo su vaikais patirtis – privalumas;

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai
  • Darbą pilnu etatu (5d. per savaitę), laisvus savaitgalius bei šventines dienas;
  • Draugišką, šiltą ir šeimynišką kolektyvą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Reguliarius mokymus bei kvalifikacijos kėlimą;
  • Patirtį dirbant su vaikais;
  • Pamatyti, susipažinti ir fiziškai apčiuopti darbo su vaikais specifiką;
  • Išlavintą kūrybiškumą, vaizduotę bei svarbiausius pojūčius;
  • Draugystę ir pažintį su daugybe skirtingų mažųjų stebuklų;
  • Garuojantį ir karštą kavos ar arbatos puodelį;
  • Galimybę augti ir tobulėti kartu.

Darbo vietą: Kedrų g. 11, Verkių g. 37, Lvivo g. 89, Konstitucijos pr. 21c

Atlyginimas

700 €/mėn. į rankas

"Mažieji stebuklai" privatus vaikų lopšelis - darželis, kuriame gyvena ir auga stebuklai! Mes gerbiame kiekvieno mažylio asmenybę, vertiname jo unikalumą, tikime pozityvia prigimtimi ir rūpinamės visapusiška vaiko gerove.
Tik būdami patys nuoširdūs, kilnūs ir siekiantys daugiau, galime ir kitus paskatinti tokiais tapti, todėl mums svarbu ne tik tai, ko mokome, bet ir tai, kokie esame.
Kartu mažais žingsneliais siekiame didelių svajonių!"
informacija apie UAB „Vaikystės stebuklas“
1467 €
Vid. atlyginimas bruto
52
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1229 €
25% uždirba 1229-1402 €
25% uždirba 1402-1607 €
25% uždirba nuo 1607 €