NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ

Generalinio direktoriaus asistentas (-ė)

1700-2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ

Darbo pobūdis

  • Asistavimas aukščiausio lygio vadovui jo dinamiškoje veikloje;
  • Vadovo dienotvarkės koordinavimas;
  • Įvairių susitikimų, vizitų ir svečių priėmimo organizavimas;
  • Biuro dokumentacijos ruošimas, valdymas ir koordinavimas;
  • Kitos vadovo pavestos užduotys.

Reikalavimai darbuotojui

  • Sėkminga darbo asistuojant vadovui didelėje kompanijoje arba darbo su keliais vadovais vienu metu patirtis;
  • Geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu), rusų - privalumas;
  • Puikus laiko ir užduočių planavimas;
  • Greita orientacija bei gebėjimas dirbti esant griežtiems terminams;
  • Verslo etiketo ir protokolo išmanymas;
  • Puikūs raštvedybos ir darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Paslaugumas, noras siekti geriausių rezultatų.

Įmonė siūlo

  • Nenuobodžią darbo dieną, kuri prabėgs akimirksniu;
  • Galimybę dirbti su ambicingomis, lyderiaujančias pozicijas užiminančiomis kompanijomis;
  • Intelektualią aplinką, kuri duos ne tik darbinės, bet ir gyvenimiškos patirties.

Atlyginimas

1700-2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Northway Biotech“ yra užsakomųjų paslaugų biofarmaciniams produktams vystyti ir preparatų klinikiniams tyrimams tiekėja. Įmonė teikia platų paslaugų spektrą pradedant ląstelių linijos konstravimu ir procesų vystymu ir baigiant GGP (Geros Gamybos Praktikos) vaistinės substancijos ir vaistinių produktų gamyba ir tiekimu klinikiniams tyrimams. „Northway Biotech“ klientai yra biotechnologinės įmonės, tarptautinės farmacinės kompanijos ir garsios mokslo institucijos iš Europos, Šiaurės Amerikos ir Azijos šalių. Aukšta kokybė, lankstumas, inovatyvus mąstymas ir nuolatinės investicijos į plėtrą lemia tai, kad įmonė pateisina ir viršija užsakovų lūkesčius. „Northway Biotech“ yra privataus kapitalo įmonė, įsikūrusi Vilniuje, Lietuvoje ir Bostone, JAV.