Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "STANDA"
More about company »

AUKŠTOS KVALIFIKACIJOS TECHNIKAS-ELEKTRONIKAS

Vilnius - UAB "STANDA"

Darbo pobūdis

1. Užsakymų tikrinimas:
1.1. Kontrolerių, maitinimo blokų, mazgų sujungimas ir parametrų tikrinimas pagal gaminių specifikaciją;
1.2. Elektronikos bei programinės įrangos testavimas, atitikimo dokumentacijai tikrinimas.
1.3. Testavimo procedūrų kūrimas ir jų tobulinimas. Dokumentacijos sudarymas.

2. Automatizuotas serijinių elektronikos gaminių testavimas.

3. Montažo darbai:
3.1. Užsakomųjų kabelių montažas;
3.2. Spausdintinių plokščių surinkimas (SMD/THT);
3.3. Nestandartinės įrangos montažas.

4. Garantinis ir pogarantinis produkcijos remontas;
5. Dalyvavimas naujų projektų kūrime bei vystyme;
6. Elektronikos komponentų užsakymas ir komplektavimas.

Reikalavimai

  • išsilavinimas elektronikos arba automatikos srityje
aukštasis arba aukštesnysis
  • užsienio kalbų mokėjimas -anglų, rusų-(būtų privalumas);
  • darbo stažas - ne mažiau 5 metai;
  • atsakingumas, sąžiningumas, darbštumas.

Mes jums siūlome

  • puikias darbo sąlygas įmonėje;
  • atsakingą ir dinamišką darbą stabilioje ir augančioje kompanijoje;
  • visas socialines garantijas bei reikalingas darbo priemones;
  • laiku mokamą konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Jau virš 20 metų veikianti UAB ‘’Standa”įmonė, įsikūrusi Vilniuje, kuri yra viena žymiausių Europos bendrovių, projektuojančių ir gaminančių fotonikos srities tiksliąją mechaniką. Įmonė kuria ir gamina moksliniams tyrimams skirtus pikosekundinius mikrolazerius, diegia juos biologijos, chemijos ir medicinos spektroskopinėje aparatūroje. UAB „Standa“ gamina tiksliuosius mechaninius, optomechaninius įrenginius, optinius stalus ir įrangos apsaugos nuo vibracijos įrenginius. Nuo veiklos pradžios įmonėje yra sukurta ir gaminama apie 1000 įvairių gaminių. Pagrindinė produkcija: optiniai koriniai stalai ir jų apsaugos nuo vibracijos įrenginiai; automatizuoti mechaniniai įrenginiai su mikroniniu ir submikroniniu tikslumu linijinėse koordinatėse, subnanosekundiniai lazeriai su pasyvia ir aktyvia rezonatoriaus kokybės moduliacija. Įmonė eksportuoja 90 proc. produkcijos į daugiau kaip 60 pasaulio šalių. Didžiausios eksporto rinkos – Vokietija, Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Italija, JAV. Įmonės gaminius naudoja ir daugelis Lietuvos universitetų, mokslo institutų.
Informacija apie UAB "STANDA"
1225 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
168
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Michail Berba