UAB „Personalas“

Aukštuminio autokrautuvo vairuotojas (-a)

1750-2300 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Personalas“

Darbo pobūdis

Darbas Vokietijos logistikos sandėlyje Borgholzhauzen mieste;
Sandėlio produkcijos stelažavimas;
Darbas aukštuminiu krautuvu;
Dirbama iki 8-10 val. per dieną darbo dienomis, pagal poreikį ir šeštadieniais.

Reikalavimai darbuotojui

Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas;
Patirtis vairuojant aukštuminį krautuvą;
Atsakingas požiūris į darbą;
Žalingų įpročių neturėjimas;
Susikalbėjimas anglų/ vokiečių/ rusų kalbomis.

Įmonė siūlo

Darbą komandiruočių principu;
Visas socialines garantijas;
Laiku mokamą 10,5 Eur/val. į rankas atlyginimą;
Apgyvendinimą už papildomą mokestį;
Darbo drabužius.

Atlyginimas

1750-2300 €/mėn. į rankas

UAB "Personalas" – personalo atrankos įmonė, teikianti žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos sąjungos šalyse.

Pagrindinis įmonės tikslas – profesionaliai ir sparčiai atrinkti reikiamą darbuotoją mūsų klientams.
O darbuotojams norime pasiūlyti tinkamiausią darbą pagal jų įgytą kvalifikaciją. Suteikiame galimybę rinktis tarp trumpalaikių bei ilgalaikių darbo projektų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje.
Nuolat didiname darbuotojų skaičių turimuose projektuose, tad siūlome išbandyti visiems mūsų naujus darbo pasiūlymus.

Daugiau informacijos:
Tel.: 8 (315) 64442.

Facebook paskyra - UAB PERSONALAS.