Aukštuminio krautuvo vairuotojai (-os)

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Personalas“

Darbo pobūdis

NAUJAS PASIŪLYMAS! Aukštuminio krautuvo vairuotojams (-oms) darbui sandėlyje Vokietijoje.

Valandinis 12 Eur/ val jau atskaičius mokesčius. IŠVYKIMAS SKUBUS!

Darbo pobūdis:
  • Aukštuminio krautuvo vairavimas, sandėliavimo, krovimo darbai.

Reikalavimai:
  • Analogiško darbo patirtis;
  • Anglų kalba;

Siūlome:
  • Lietuvišką darbo sutartį;
  • ATLYGINIMĄ: 12 EUR/val "į rankas"
  • Darbą dviem pamainomis;
  • Suteikiame darbo įrankius ir rūbus;

Daugiau informacijos tel.: +370 667 42100

UAB Personalas
www.uabpersonalas.lt

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas

UAB „Personalas“

UAB "Personalas" – personalo atrankos įmonė, teikianti žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos sąjungos šalyse.

Pagrindinis įmonės tikslas – profesionaliai ir sparčiai atrinkti reikiamą darbuotoją mūsų klientams.
O darbuotojams norime pasiūlyti tinkamiausią darbą pagal jų įgytą kvalifikaciją. Suteikiame galimybę rinktis tarp trumpalaikių bei ilgalaikių darbo projektų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje.
Nuolat didiname darbuotojų skaičių turimuose projektuose, tad siūlome išbandyti visiems mūsų naujus darbo pasiūlymus.

Daugiau informacijos:
Tel.: 8 (315) 64442.
Facebook paskyra - UAB PERSONALAS.
See all ads of this company (11)