Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

Kauno šokio teatras „Aura“ offers job:

Kauno šokio teatras „Aura“

Kauno šokio teatras „Aura“ – pirmasis profesionalus šiuolaikinio šokio teatras Lietuvoje, tęsiantis ir vystantis Lietuvos šiuolaikinio šokio tradicijas, susietas Danutės Nasvytytės ir Kiros Daujotaitės vardais.

Teatro meno vadovė – choreografė, pedagogė Birutė Letukaitė.

Nuo 2014 m. šokio teatro “Aura” trupė - tarptautinė, kuriai šiuo metu priklauso profesionalūs šokėjai iš Belgijos, Brazilijos, Japonijos, JAV, Lietuvos, Norvegijos, P. Korėjos, Prancūzijos ir Škotijos.

„Aura“ dalyvavo daugelyje tarptautinių renginių, reprezentavo Lietuvos šiuolaikinį šokį 28 užsienio valstybėse (Australijoje, Didžiojoje Britanijoje, Graikijoje, Kanadoje, Prancūzijoje, Rusijoje, Suomijoje, Švedijoje, Vokietijoje ir kitose), pasirodė apie 16o festivalių scenose.

“Auros“ kūrybinė veikla įvertinta virš 50 miesto, šalies ir tarptautiniais apdovanojimais, taip pat sulaukė puikių atsiliepimų šalies ir užsienio spaudoje.
Daugiau apie mus, mūsų spektaklius ir artėjančius renginius - www.aura.lt; www.dancefestival.lt

Company job ads