ICECO įmonių grupė

AURUM - Prekės ženklo vadovas (-ė) BRAND MANAGER

1928-3305 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas, Kėdainiai, Jonava - ICECO įmonių grupė

AURUM - Paragauk vasaros skonio

ICECO - maisto pramonės gamybinių įmonių grupė
ieško komandos nario - prekės ženklo vadovo(-ės) (BRAND MANAGER),
kuris vestų gerai rinkoje žinomą prekinį ženklą AURUM į sekantį sėkmės etapą.

  • Jeigu jau turi patirties marketinge dirbant su prekių ženklais.
  • Jeigu Tau patinka desertai ir mėgsti ledus,
jeigu turi idėjų ir nori jas paversti realybe - laukiam Tavęs.
  • Garantuojam laisvę Tavo idėjoms, vizijoms bei tikslams :)

Darbo pobūdis:
  • Dalyvavimas nustatant metinius prekės ženklo tikslus ir rinkodaros biudžetą;
  • Naujų produktų kūrimo proceso koordinavimas;
  • Naujų produktų įvedimo į rinką planavimas ir rinkodaros priemonių įgyvendinimas;
  • Reklamos kampanijų planavimas ir įgyvendinimas;
  • Konkurentų analizė ir stebėjimas;
  • Parodų organizavimas;
  • darbas ir gerų santykių palaikymas su marketingo partneriais;
  • Bendradarbiavimas su pardavimų komanda.

Reikalavimai:

  • Marketingo vadybininko patirtis (FMCG) - privalumas;
  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas rinkodaros srityje;
  • Strateginio mąstymo įgūdžiai;
  • Puikūs projektų planavimo, organizavimo ir valdymo įgūdžiai;
  • FMCG asortimento valdymo ir naujų gaminių inicijavimo patirtis;
  • FMCG rinkotyros kompetencijos;
  • Organizuotumas ir kruopštumas (projektų valdymo įgūdžiai - privalumas);
  • Patirtis inicijuojant naujus produktus;
  • Patirtis dirbant su media planavimo, socialinių tinklų, kitomis reklamos agentūromis;
  • Anglų kalbos mokėjimas (papildomos kalbos - privalumas);
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes Tau siūlome:

Sveikatingumas

Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą (net ir Tavo atostogų metu)

Biuras

Darbą moderniame ofise Kaune (verslo centras SQVERAS) Ledus - visus metus

Kiti privalumai

Galimybę tobulinti savo asmenines ir profesines kompetencijas mokymuose
  • Dinamišką ir atsakingą darbą sėkmingai veikiančioje įmonių grupėje;
  • Galimybę realizuoti bei praktiškai įgyvendinti savo idėjas;
  • Darbą su gerai žinomais rinkoje ledų prekiniais ženklais - AURUM, ETALON, TIRPUKAS, POP;
  • Puikias sąlygas dirbti profesionaliame kolektyve.

Atlyginimas

1928-3305 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ICECO įmonių grupė – tai drąsi, veržli ir dinamiška maisto gamybos ir platinimo įmonė. Daugiau nei 500 darbuotojų turinti, tris veiklos dešimtmečius skaičiuojanti įmonių grupė geriausiai žinoma dėl žuvies ir ledų produkcijos pažymėtos prekės ženklais „Zigmas“ ir „AURUM“. Įmonė eksportuoja apie 70% savo produkcijos į Vokietiją, JAV, Belgiją, Jungtinę Karalystę ir kitas pasaulio šalis. Esame socialiai atsakinga įmonių grupė: teikiame paramą labdaros organizacijoms, švietimo įstaigoms, remiame kultūros bei sporto renginius.