Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ovoko“

Autodalių pardavimų specialistas (anglų arba prancūzų kalba)

700-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Ovoko“

Darbo pobūdis

Laisvai kalbi anglų ar prancūzų kalba? Lengvai galėtum atskirti starterį nuo generatoriaus? O gal net žinai koks variklis slepiasi už M57 kodo? Tuomet kviečiame prisijungti prie sparčiai augančios RRR.lt komandos ir padėti administruoti vieną iš eBay pardavimų kanalų!
Specialistas turės:
Atsakinėti į klientų siunčiamas užklausas ir padėti spręsti kilusias problemas.
Derėtis su tiekėjais dėl prekių kainų gavus “Best offer” pasiūlymą.
Užtikrinti sklandų eBay kanalo darbą ir vystymą.

Reikalavimai

BŪTINA išmanyti automobilio sandarą ir būti susipažinusiam su auto dalimis.
Anglų ARBA prancūzų kalbos žinios laiškams atsakyti
Komunikabilumas
Atsakingumas ir atkaklumas siekiant įgyvendinti užsibrėžtus tikslus
Geri darbų organizavimo įgūdžiai
Gebėjimas dirbti komandoje
Iniciatyvumas bei idėjų siūlymas - sveikintinas ir skatintinas!

Mes jums siūlome

Darbo telefonas ir kompiuteris
Konkurencingą laiku mokamą atlyginimą.
Atlyginimas su perspektyva augti ir premijos už pasiektus rezultatus.
Profesinio tobulėjimo galimybes.
Galimybę darbo grafiką derinti su mokslais ar studijomis.
Ofisą savanoriu pr. su puikia panorama

Atlyginimas

700-1500 €/mėn. į rankas
UAB „Ovoko“

UAB „Ovoko“

RRR.LT - tai ne vienerius metus rinkoje sėkmingai veikianti ir savo sektoriuje lyderiaujanti įmonė, kuri vienija daugiau nei 338 pardavėjų. Naudotų autodalių prekybą žingsnis po žingsnio keliame į internetinę erdvę – taip kardinaliai keisdami rinką ir didindami vartotojų ratą.
Manai, kad savo idėjomis, patirtimi ir kompetencijomis gali prisidėti prie šio Start-Up‘o augimo – kviečiame prisijungti.
informacija apie UAB „Ovoko“
3121 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
37
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1906 €
25% uždirba 1906-2975 €
25% uždirba 2975-4156 €
25% uždirba nuo 4156 €