Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Tanagra LT“

Autodetalių parduotuvės vadybininkas (-ė) - pardavėjas (-a)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Utena - UAB „Tanagra LT“

Darbo pobūdis

Automobilių detalių pardavimas;

Bendravimas su esamais klientais, ilgalaikių ryšių palaikymas;

Kliento poreikių išsiaiškinimas ir konsultavimas;

Aktyvi naujų klientų paieška.

Reikalavimai

2 m. darbo patirtis automobilių atsarginių dalių pardavimo srityje;

Atsakingumas, kruopštumas, geri bendravimo įgūdžiai, sąžiningumas, lojalumas;

Orientacija į darbo rezultatus.

Mes jums siūlome

Profesinio tobulėjimo galimybes;

Visas darbui reikalingas priemones;

Socialines garantijas;

800 Eur į rankas.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB "Tanagra LT" - viena didžiausių įmonių Lietuvoje, sėkmingai teikianti automobilių remonto ir priežiūros paslaugas.
Autoservisai aprūpinti naujausia Europoje ir pasaulyje žinomų gamintojų remonto bei diagnostikos įranga: „Bosch“, „Hoffman“, „Space“, „Ravaglioli“, „Hunter“; naudojami tik profesionalūs darbo įrankiai: „KS-Tools“, „Hazet“, „Wurth“, „King Tony“, „Jonnesway“.
Autoservisuose visada Jus pasitiks aukštos kvalifikacijos automobilių remonto specialistų komanda.
informacija apie UAB „Tanagra LT“
956 €
Vid. atlyginimas bruto
34
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.