Autoelektrikas (-ė)

930-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „CarPro LT“

Darbo pobūdis

Labas!
Jei automobiliai yra Tavo aistra ir jei neįsivaizduoji savo gyvenimo be garažo ir automobilių remonto, TU esi mums reikalingas!

Pagrindinės Tavo užduotys bus:
Automobilių elektros elektronikos sistemų remontas.
Automobilių programavimas, įvairių modifikacijų diegimas.
Automobilių techninės priežiūros darbai.

Reikalavimai darbuotojui

Norėtume, kad Tu:
Turėtum techninį išsilavinimą automobilių remonto srityje (gali būti paskutinio kurso studentas).
Suprastum bendrus automobilio veikimo principus.
Būtum darbštus ir sąžiningas.
Norėtum tobulėti ir susipažinti su naujausių automobilių techniniais sprendimais, naujausių technologijų gedimais ir remontu.

Jei turėtum darbo patirties automobilių servise būtų didelis privalumas.

Įmonė siūlo

Mes Tau siūlome:
Konkurencingą darbo užmokestį ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų.
Visas darbui reikalingas priemones.
Atsakingą ir įdomų darbą.
Galimybę mokytis ir augti kartu su įmone.
Jaunatvišką ir draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

930-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Derybų klausimas.

UAB „CarPro LT“

Automobilių elektros ir elektronikos remontas.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „CarPro LT“
972 €
Vid. atlyginimas bruto
16
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.