Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Girteka įmonių grupė
More about company »

AUTOELEKTRIKAS (- Ė)

Vilnius - Girteka įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Prižiūrėti krovininių transporto priemonių elektros prietaisus ir technines sistemas;
  • Atlikti krovininių transporto priemonių elektronikos gedimo diagnostiką bei remonto darbus?

Reikalavimai

  • ​ Išmanai krovininio autotransporto techninę sandarą;
  • Turi techninių žinių (vilkikų ir puspriekabių remonte – privalumas);
  • Gebi dirbti su techniniais dokumentais ir elektros įrangos schemomis;
  • Turi gerą orientaciją ir žinias dirbant kompiuteriu?

Mes jums siūlome

  • Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Naudotis įmonės privilegijomis ir siekti savo tikslų su įmonės paskatinimu;
  • Tobulinti savo asmenines bei profesines kompetencijas įmonės siūlomuose išoriniuose mokymuose!

Girteka Logistics - Europoje lyderiaujanti transporto ir logistikos kompanija, kurios sėkmės pagrindas yra 15.000+ žmonių komanda, dirbančių vadovaujantis LEAN vadybos metodika, nuolat tobulėjančių ir kasdien prisidedančių prie organizacijos nuoseklaus augimo. Tiesiogiai dirbdami su žinomiausiais pasaulyje prekės ženklais, rūpinamės kokybišku pervežimo procesu remdamiesi naujausiomis technologijomis, o mūsų pastangos buvo įvertintos Financial Times. 2018 m. tapome labiausiai augusiu darbdaviu Lietuvoje ir neketiname sustoti. Todėl esame parengę gausybę darbo pasiūlymų tiek profesionalams, tiek tik pradedantiems savo karjerą.

Draugaukime Facebook

www.facebook.com/Girteka/