Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
EOLTAS grupė
More about company »

Autoelektrikas

Klaipėda - EOLTAS grupė

Darbo pobūdis

Automobilių elektrinės dalies diagnostika ir remontas.

Reikalavimai

Autoelektriko darbo patirtis;
Puikūs įgūdžiai, dirbant su automobilių kompiuterine diagnostikos įranga;
Techninis arba elektrotechninis išsilavinimas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Darbą profesionaliame kolektyve;
Visas socialines garantijas, jūsų patirtį bei gebėjimus atitinkantį atlyginimą

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Pateiktos informacijos konfidencialumą garantuojame.

UAB "Klaipėdos Eoltas" šiuo metu ieško komandos nario servisui ir kviečia Jus atsiųsti CV.
EOLTAS, daugiau nei du dešimtmečius dirba automobilių detalių prekybos srityje ir yra viena sėkmingiausių šiame verslo sektoriuje dirbančių įmonių. Esame žinomi visoje šalyje bei Pabaltijo regione, prekybos centrai įkurti visuose pagrindiniuose šalies miestuose. Prekiaujame variklio ir važiuoklės atsarginėmis dalimis Europoje, Japonijoje ir Amerikoje pagamintiems lengviesiems bei komerciniams automobiliams.