UAB „ELFOKSAS“

AUTOKRAUTUVO VAIRUOTOJAI (-os) Vokietijoje

1848-2200 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „ELFOKSAS“

Darbo pobūdis

Siūlome darbą AUTOKRAUTUVO VAIRUOTOJAMS Vokietijoje. Darbo pradžia spalio 23 d.

Darbo pobūdis: dirbama taros rūšiavimo sandėlyje, reikia surūšiuotą produkciją išvežioti po blokus.

Darbo laikas: dirbama pirmadieniais-penktadieniais, 6:00-15:00. Galima dirbti viršvalandžius, iš viso iki 200 valandų per mėnesį.

Darbo vieta: 84576 Teising, Vokietija.

Teirautis tel.

Reikalavimai darbuotojui

Autokrautuvo teisės bei darbo patirtis.
Žalingų įpročių neturėjimas.
Motyvacija dirbti ir užsidirbti.
Atidumas, greita orientacija.

Galimybę užsidirbti 1848 – 2200 Eur atlyginimą į rankas (11 Eur/h)
Įdarbinimą Lietuvos įmonėje su visomis socialinėmis garantijomis.
Nemokamą apgyvendinimą naujuose būstuose su visais patogumais.
Nemokamą kelionę į Vokietiją mūsų transportu.
Visada laiku mokamą sutartą atlyginimą.

Atlyginimas

1848-2200 €/mėn. į rankas

Falko Group yra įmonių grupė, teikianti įdarbinimo paslaugas Vakarų Europoje ir Skandinavijoje. Pagrindinės mūsų veiklos kryptys yra logistika, statyba, lengvoji pramonė ir sandėliavimas, tad visada turime darbo pasiūlymų šiose srityse.
informacija apie UAB „ELFOKSAS“
2777 €
Vid. atlyginimas bruto
(82% didesnis už LT vidurkį)
26
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.