Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Amber staff
More about company »

AUTOKRAUTUVO VAIRUOTOJAI - SANDĖLIO DARBUOTOJAI (ŽEMIEJI PANERIAI)

Vilnius - Amber staff

Darbo pobūdis

Ieškome autokrautuvo vairuojų su patirtimi Žemuosiuose Paneriuose nuolatiniam darbui Titnago g.
  • Pakrovimo, iškrovimo, transportavimo darbai;
  • Negabaritinių krovinių krovimas;
  • Sandėliavimo darbai;
  • Darbo vietos švaros palaikymas.

Daugiau informacijos telefonu: 86 968 1108

Reikalavimai

  • Galiojantis krautuvo pažymėjimas;
  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Patirtis būtų didelis privalumas;
  • Pastovumas ir sąžiningumas.

Mes jums siūlome

  • Motyvuojantį atlyginimą 500 Eur "į rankas" (bandomuoju laikotarpiu);
  • Nuolatinį darbą:
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Darbą nuo pirmadienio iki penktadienio (8-17 val.).
Amber staff

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.

Sekite mūsų darbo skelbimus Facebook ir LinkedIn paskyrose:

www.facebook.com/idarbinimoagentura

www.linkedin.com/company-beta/

Daugiau informacijos telefonu:
Vilnius Klaipėda