Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "FREDA"
More about company »

Sandėlininkas (-ė)-autokrautuvo vairuotojas (-a)

Kaunas - AB "FREDA"

Darbo pobūdis

Pagamintos produkcijos priėmimas, krovimo darbų organizavimas, apskaitos vedimas programa "Pragma".
Autokrautuvo vairavimas.
Darbas pamainomis pagal slenkantį grafiką: 3 d. - dieninės, 3 d. - poilsio, 3 d. - naktinės.

Reikalavimai

Autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas (būtinas).
Bent 1 m. autokrautuvo vairavimo patirtis.
Atsakingumas, atidumas, kruopštumas.

Įmonė siūlo

Kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą.
Visas darbui reikalingas priemones.
Draugišką kolektyvą.
Visas socialines garantijas.

Daugiau informacijos tel. Nr. .
AB "FREDA"

AB "FREDA"

AB „Freda“ – viena didžiausių ir sėkmingai dirbančių baldų gamybos įmonių Lietuvoje. Tai stabili, inovatyvi, lanksti, diegianti tarptautinius gamybos valdymo metodus bei greitai prisitaikanti prie pokyčių įmonė.
Informacija apie AB "FREDA"
1310 €
Vid. atlyginimas bruto
(46% didesnis už LT vidurkį)
801
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 936 €
25% uždirba 936-1101 €
25% uždirba 1101-1350 €
25% uždirba nuo 1350 €
Vadovas: Antanas Ėmužis