Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „IKEA Industry Lietuva“
More about company »

AUTOKRAUTUVO VAIRUOTOJAS (-A)

Kazlų Rūda, Vilkaviškis, Marijampolė - UAB „IKEA Industry Lietuva“

Darbo pobūdis

Dirbdamas (-a) autokrautuvo vairuotoju (-a), būsi atsakingas (-a) už tai, kad sklandžiai, efektyviai, laiku ir laikantis saugumo reikalavimų būtų atlikti žaliavų, prekių ir kitų medžiagų pakrovimo-iškrovimo bei transportavimo darbai.

Ar šios pareigos tau tinkamos?

Mes tikimės, kad esi dirbęs (-usi) panašų darbą, turi galiojančias autokrautuvo vairuotojo teises, esi organizuotas (-a), reiklus (-i) bei siekiantis (-i) užsibrėžtų tikslų. Laukiame tokio žmogaus, kuris žino, ką reiškia lojalumas ir mėgsta dirbti komandoje.

UAB „IKEA Industry Lietuva“

Matai dalykus šiek tiek kitaip. Mes irgi. Mes tikime, kad tavo vertybės yra svarbiau už tai, kas parašyta tavo gyvenimo aprašyme. Mes siūlome tau įdomų, iššūkių kupiną darbą, kuris padės tau tobulėti. Ateik ir kartu su mumis pamatyk viską kiek kitaip.

IKEA yra gerai pasaulyje žinomas baldų, interjero ir namų apyvokos reikmenų verslo lyderis. Mūsų vizija – sukurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. IKEA Industry padeda šiai vizijai tapti tikrove gamindama funkcionalius, patrauklaus dizaino baldus žemomis kainomis.
Informacija apie UAB „IKEA Industry Lietuva“
1754 €
Vid. atlyginimas bruto
(96% didesnis už LT vidurkį)
724
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 992 €
25% uždirba 992-1322 €
25% uždirba 1322-2014 €
25% uždirba nuo 2014 €
Vadovas: Inga Urbonavičiūtė

Other company job ads: