Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Arlanga įmonių grupė

Autokrautuvo vairuotojas (-a)

Nuo 950 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Arlanga įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • gaminių komplektavimas;
  • žaliavų iškrovimas į sandėlį;
  • gatavos produkcijos pakrovimas į autotransportą;
  • papildomų užduočių atlikimas, gaminių atrinkimas;
  • atliekų tvarkymas gamyklos teritorijoje: medienos surinkimas, taros į reikiamas vietas išvežiojimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • būtina darbo patirtis sandėlyje;
  • autokrautuvo vairuotojo pažymėjimas;
  • pareigingumas;
  • atsakingumas;
  • organizuotumas;
  • greita orientacija;
  • komunikabilumas ir gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

  • ypatingai patrauklias darbo sąlygas;
  • atlyginimą, atitinkantį darbuotojo kvalifikaciją.

Atlyginimas

Nuo 950 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo kvalifikacijos.

UAB “ARLANGA wood” – Baltijos šalyse viena didžiausių medinių langų ir durų gamybos įmonė, kuri savo produkciją eksportuoja į Skandinavijos ir kitas užsienio šalis