Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
OnHR – personalo atrankos agentūra

AUTOKRAUTUVO VAIRUOTOJAS (-A)

1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - OnHR – personalo atrankos agentūra

Darbo pobūdis

  • Autokrautuvų priežiūra, žaliavos pakrovimas/iškrovimas į vilkikų puspriekabes;
  • Darbas su autokrautuvu gamybos ceche;
  • Sandėlio priežiūra (tvarkos palaikymas).

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis (prekyboje/sandėlių veikloje) būtų privalumas;
  • Atidumas, atsakingumas, sąžiningumas;
  • Krautuvo vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą stabiliai veikiančioje įmonėje;
  • Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Konkurencingą atlygį ir patrauklų motyvacinį paslaugų paketą;
  • Kelionės į/iš darbą (-o) kompensavimą.

Atlyginimas

1000 €/mėn. į rankas

UAB "OnHR" – PERSONALO PAIEŠKA IR ATRANKA. Ilgametė patirtis dirbant su skirtingų verslo sektorių įmonėmis.
Mūsų klientė - UAB „REPRO-PET“ įkurta 2011 metais, esanti viena didžiausių bei pirmaujančių įmonių tiek Lietuvoje, tiek visame Pabaltijyje. Pagrindinė įmonės veikla – PET butelių perdirbimas į aukštos kokybės produktus.
Šiuo metu įmonė ieško savo srities specialisto, turinčio autokrautuvų valdymo, sandėliavimo patirties ir galinčio užimti Autokrautuvo vairuotojo poziciją.