Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „VARA“

Autokrautuvo vairuotojas

600-900 €/mėn. Į rankas
Kretinga, Palanga - UAB „VARA“

Darbo pobūdis

Darbas gamyboje su autokrautuvu. Užsakymų pakrovimas į autotransportą, džiovyklų pakrovimas/iškrovimas autokrautuvu, žaliavų pateikimas prie staklių autokrautuvu.

Reikalavimai

Darbo patirtis autokrautuvu
Iniciatyva
Gebėjimas greitai prisitaikyti ir tobulėti

Mes jums siūlome

Galimybę tobulėti
Algos kilimą, proporcingą įdėtam darbui.

Atlyginimas

600-900 €/mėn. į rankas
Atlyginimas aptariamas pokalbio metu
UAB „VARA“

UAB „VARA“

Vara was found in 1992. The name of the company came of a word "open the door" because the main activity is the producing of the door.
informacija apie UAB „VARA“
657 €
Vid. atlyginimas bruto
39
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 617 €
25% uždirba 617-617 €
25% uždirba 617-644 €
25% uždirba nuo 644 €