Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Destra“

Autokrautuvo vairuotojas - prekių komplektuotojas

800-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Destra“

Darbo pobūdis

  • Prekių surinkimas pagal važtaraščius
  • Prekių tikrinimas ir pakavimas
  • Prekių pakrovimas-iškrovimas autokrautuvu ir rankomis
  • Darbas I - V: 8 - 17 val. 1 pamaina.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis sandėliavime -privalumas;
  • Darbo autokrautuvu patirtis
  • Autokrautuvo/elektrokrautuvo pažymėjimas
  • Darbštumas, pareigingumas, kruopštumas
  • Greita orientacija
  • Rusų/anglų kalba - privalumas.

Įmonė siūlo

  • Stabilų, konkurencingą atlyginimą;
  • Darbas tik dienine pamaina I - V 8 - 17 val.
  • Darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;
  • Galimybę augti ir tobulėti kartu su įmone.

Darbas: Taikos pr. 116a, Kaunas.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

Pagrindinė įmonės veikla - natūralaus akmens produktų didmeninė ir mažmeninė prekyba. Prekiaujame granito, marmuro, skalūno akmens gaminiais. Pagrindiniai produktai - akmens grindiniai, fasadai, interjero apdailos medžiagos, dekoratyvinė skalda ir produktai landšaftui.