ECOSERVICE grupė

Autokrautuvo vairuotojas Vilniuje

Nuo 750 €/mėn. Į rankas
Vilnius - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Antrinių žaliavų tvarkymas, pakrovimas / iškrovimas frontaliniu dyzeliniu autokrautuvu.

Darbo grafikas:
5 darbo dienos / 2 laisvos dienos, darbo laikas nuo 7.00 iki 17.00
arba
3 darbo dienos / 3 laisvos dienos, darbo laikas nuo 7.00 iki 19.00 val, pamainos trukmė 12 val.

Darbo vieta Gariūnų g. 71, Vilniuje.

Reikalavimai darbuotojui

Autokrautuvo vairuotojo arba traktorininko pažymėjimas.
Atsakingumas.
Be žalingų įpročių.

Įmonė siūlo

Atlyginimas nuo 750 eur, atskaičius mokesčius.
Visos socialinės garantijos.
Darbuotojus aprūpiname darbo drabužiais.

Susidomėjusius kandidatus kviečiame paskambinti tel. 6, Rimas arba 696 67554, Kęstutis arba siųsti savo gyvenimo aprašymą.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. į rankas

Esame lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
929
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €