Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "ŽEMAITIJOS PIENAS"
More about company »

Automatikas darbui Telšiuose

Telšiai, Mažeikiai, Plungė - AB "ŽEMAITIJOS PIENAS"

Darbo pobūdis

Darbuotojas atsakingas už tinkamą gamybinio padalinio įrengimų automatinės dalies techninę būklę, saugų ir patikimą gamybinių linijų, įrengimų, kontrolės, matavimo prietaisų ir valdymo sistemos eksploatavimą, gedimų šalinimą, valdymo kontūrų optimizavimą ir derinimą, eksploatuojamų kontrolės ir matavimo prietaisų atitikimą normatyvinių dokumentų reikalavimams.
Gamybos įrenginių automatinės dalies profilaktinė ir kasdieninė priežiūra;
Naujų idėjų automatinio valdymo proceso optimizavimui ir tobulinimui teikimas ir įgyvendinimas;

Reikalavimai

Būtina darbo patirtis (žinoti automatikos ir elektronikos pagrindus, elektrotechnikos reikalavimus ir normas, schemų ir brėžinių parengimo reikalavimus).
Gebėjimas dirbti komandoje;
Atsakingumas, sąžiningumas, komunikabilumas;
Lojalumas įmonei;
Be žalingų įpročių;
Kalbų mokėjimas - privalumas;
Pieno pramonės technologinės žinios-privalumas.

Mes jums siūlome

Konkurencingą ir motyvuojantį darbo užmokesčio paketą;
Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes, karjeros perspektyvas;
Galimybę pritaikyti patirtį ir realizuoti idėjas įmonėje, veikiančioje tarptautiniu mastu;
Dinamišką darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve.

AB „Žemaitijos pienas“ - viena didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo ir pieno produktų gamybos bendrovių Lietuvoje.
Informacija apie AB "ŽEMAITIJOS PIENAS"
1261 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
1244
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Robertas Pažemeckas