MV GROUP

Automatikas (-ė) elektrikas (-ė)

1350-1750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month

Darbo pobūdis

Darbas maisto pramonės gamybinėje įmonėje;
Gamybos įrengimų techninė priežiūra, remonto darbai;
Gamybos įrenginių automatikos sistemų diegimas, priežiūra ir eksploatacija;
Operatyvus techninių problemų ir gedimų sprendimas.

Reikalavimai

Darbo patirtis elektros instaliacijos, įrengimų montavimo, automatizavimo ir automatikos srityje;
Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (elektronikos, automatikos, elektrotechnikos ar mechanikos mokslų srityje;
Geros kompiuterinio raštingumo žinios;
Darbo patirtis su programuojamais valdikliais ir jų programavimo patirtis;
Tvarkingumas, kruopštumas, atidumas, pareigingumas, noras dirbti ir įgyti patirties;
Anglų kalbos žinios.

Kviečiame prisijungti prie mūsų ir siūlome

Darbą gilias tradicijas puoselėjančioje įmonėje;
Mokymus darbo vietoje;
Draugišką ir palaikantį kolektyvą;
Kvalifikacijos kėlimo galimybes;
Palankią aplinką realizuoti savo profesinius gebėjimus;
Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlygį;

Darbo vieta: Šiauliai, alaus darykla „Gubernija“.

Kandidatas, siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ar kitus dokumentus, sutinka ir suteikia teisę duomenų valdytojui AB „MV GROUP Production“, korespondencijos adresas Dvaro g. 179, Šiauliai, tvarkyti jo asmens duomenis atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiame asmens duomenų privatumo politikoje, kurią rasite mūsų interneto svetainėje adresu:

Atlyginimas

1350-1750 €/mėn. neatskaičius mokesčių
MV GROUP

MV GROUP

„MV GROUP Production“ - viena didžiausių regione alkoholinių gėrimų gamybos įmonių, vienijanti „Gubernijos“, „Stumbro“, „Alitos“ ir „Anykščių vyno“ gamyklas. „Gubernija“ – seniausias alaus virimo tradicijas puoselėjanti darykla Lietuvoje. Manoma, kad daryklos istorija prasidėjo apie 1665-uosius metus, o per daugiau nei 350 metų sukaupta patirtis šiandien leidžia moderniai interpretuoti tradicinius receptus bei technologijas ir, naudojant modernius gamybinius įrenginius, išlaikyti gėrimų natūralumą bei autentiškumą. Šiandien augančią „Gubernijos“ profesionalų komandą Šiauliuose sudaro daugiau nei šimtas darbuotojų.