Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Vilniaus baldai"
More about company »

Automatikas (-ė)

Vilnius - AB "Vilniaus baldai"

Darbo pobūdis

Technologinių mašinų ir įrenginių techninė priežiūra ir remontas;
Operatyvus įrengimų gedimų šalinimas;
Derinimo atlikimas esant įrenginių tikslumo parametrų neatitikimams;
Atsarginių detalių/mazgų remontas;
Dalyvavimas formuojant atsarginių dalių pirkimo užsakymus;
Naujų įrenginių montažo ir paleidimo darbai;
Avarinių situacijų likvidavimas.

Reikalavimai

Techninis - inžinerinis išsilavinimas;
Techninės dokumentacijos, brėžinių ir schemų išmanymas;
Panašaus darbo patirtis;
Atsakingumas, kruopštumas, loginis mąstymas, gebėjimas greitai priimti sprendimą pagal situaciją;
Galimybė dirbti pamaininį darbą (dieninės ir naktinės pamainos).

Mes jums siūlome

Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą stabilioje, konkurencingoje įmonėje;
Tvarkingą darbo aplinką;
Mokymosi ir profesinio tobulėjimo galimybes;
Konkurencingą atlyginimą;
Turtingas skatinimo ir motyvavimo sistemas.

AB „Vilniaus baldai“ - viena didžiausių ir moderniausių gamybos
įmonių Lietuvoje
Informacija apie AB "Vilniaus baldai"
1120 €
Vid. atlyginimas bruto
(25% didesnis už LT vidurkį)
725
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2015 m.
Vadovas: Rimantas Vaitkus