Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baltic Lift Service“

Automatikas elektronikas

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Baltic Lift Service“

Darbo pobūdis

Įvairių automatizuotų įrenginių eksploatacinių gedimų analizė, įrangos užsakymas iš tiekėjų, remontas/keitimas/veikimo atstatymas, programavimas, gedimų kontrolė.

Reikalavimai

  • vairuotojo pažymėjimas;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • gebėjimas dirbti savarankiškai, atsakingumas, punktualumas, noras tobulėti.

Pageidautina: darbo patirtis, Sistematikos grupės narys.
Privalumas - anglų, rusų kalbos žinios techninės dokumentacijos skaitymui, susirašinejimui su įrangos tiekėjais.

Mes jums siūlome

visas socialines garantijas, laiku mokama atlyginimą bei premijas už gerą darbą, kvalifikacijos tobulinimo kursai. Kiti poreikiai derinami individualiai.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas
Papildomi priedai už pasiektus rezultatus.

Liftų, keltuvų montavimo ir priežiūros įmonė, vykdanti veiklą Klaipėdoje ir Klaipėdos r.. Aptarnauja liftus, eskalatorius, judamuosius takus. Atlieka liftų bei eskalatorių remontą, renovaciją. Įmonė licencijuota ir atestuota pagal visus Lietuvos teisės aktų reikalavimus keliamus šiai veiklai.
informacija apie UAB „Baltic Lift Service“
1413 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.