Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB "IKEA Industry Lietuva"
More about company »

Automatikas

Kaunas, Kazlų Rūda, Birštonas - UAB "IKEA Industry Lietuva"

Darbo pobūdis

Dirbdamas automatiku, užtikrinsi sklandų įmonės įrengimų automatinės ir elektrinės dalių veikimą: vykdysi automatikos įrenginių techninę priežiūrą, remonto, montavimo, derinimo ir bandymo darbus. Taip pat vykdysi elektros įrenginių patikrinimus bei dalyvausi naujų ir periodiškai tikrinamų elektros įrenginių bandymuose ir jų priėmime eksploatacijai. Dirbsi dieniniu ir pamaininiu grafiku.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad esi darbštus, smalsus, norintis mokytis bei turi techninį išsilavinimą (ar studijuoji). Šiose pareigose laukiame sąžiningo, lojalaus, siekiančio užsibrėžtų tikslų bei mėgstančio dirbti komandoje žmogaus.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas ir visas socialines garantijas.
Nemokamą maitinimą.
Karjeros ir tobulėjimo galimybes.

UAB "IKEA Industry Lietuva"

Matai dalykus šiek tiek kitaip. Mes irgi. Mes tikime, kad tavo vertybės yra svarbiau už tai, kas parašyta tavo gyvenimo aprašyme. Mes siūlome tau įdomų, iššūkių kupiną darbą, kuris padės tau tobulėti. Ateik ir kartu su mumis pamatyk viską kiek kitaip.

IKEA yra gerai pasaulyje žinomas baldų, interjero ir namų apyvokos reikmenų verslo lyderis. Mūsų vizija – sukurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. IKEA Industry padeda šiai vizijai tapti tikrove gamindama funkcionalius, patrauklaus dizaino baldus žemomis kainomis.
Informacija apie UAB "IKEA Industry Lietuva"
1944 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
722
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2015 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus:
25% uždirba iki 1026 €
25% uždirba 1026-1456 €
25% uždirba 1456-2373 €
25% uždirba nuo 2373 €
Vadovas: Inga Urbonavičiūtė

Other company job ads: