Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "MIKO IR TADO LEIDYKLOS" SPAUSTUVĖ
More about company »

AUTOMATIKAS - ROBOTIKAS

Vilnius, Trakai - UAB "MIKO IR TADO LEIDYKLOS" SPAUSTUVĖ

Darbo pobūdis

Esamų atomatizavimo projektų priežiūra;
Esamų gamybinių įrengimų/ linijų automatizavimo, robotizavimo galimybių įvertinimas;
Naujų automatizavimo, robotizavimo projektų paruošimas, tiekėjų ir rangovų atranka, projektų priežiūra;
Vadovavimas technikos skyriaus darbuotojams;
Technikos skyriaus veiklos efektyvinimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas automatikos, robotikos, mechatronikos srityje;
Automatikos, robotikos, mechatronikos produktų, procesų ir programų išmanymas;
Ne mažesnė kaip 3 metų darbo patirtis automatikos, robotikos, mechatronikos srityje;
Ne mažesnė kaip 3 metų darbo patirtis vadovaujančiose pareigose;
Geros anglų ir rusų kalbos žinios
Analitinis mąstymas, operatyvumas, iniciatyvumas;
Poligrafinių įrengimų išmanymas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Puikias darbo sąlygas ir profesinio tobulėjimo galimybes;
Pozityvų ir draugišką kolektyvą, kuris visada linkęs padėti;
Darbo užmokestį priklausantį nuo Jūsų žinių ir darbo patirties.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Esame viena moderniausių ir sparčiausiai augančių pakuočių spaustuvių visame Baltijos regione. Nuo 1997 metų sukaupėme didelę patirtį, tačiau nesustojame augti – noras keistis ir tobulėti veda mus pirmyn.
www.mtlcarton.com
Informacija apie UAB "MIKO IR TADO LEIDYKLOS" SPAUSTUVĖ
1182 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
152
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gediminas Čiučelis