Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
BIOVELA GROUP
More about company »

Automatikas

Utena, Anykščiai, Zarasai - BIOVELA GROUP

Darbo pobūdis

  • Gamybinės technologinės įrangos priežiūra ir remontas.

Reikalavimai

  • Mokėti skaityti elektrines schemas.
  • Automatikos žinios.
  • Išsilavinimas elektrotechnikos ar automatikos srityje.
Privalumai:
  • Metrologijos žinios.
  • Gebėjimas remontuoti elektronikos schemas.
  • Gebėjimas programuoti PLC.

Mes jums siūlome

  • Profesionalią vadovų ir kolegų komandą, dirbančią tik pagal aukščiausios darbo atlikimo kokybės principus, darbo aplinką, orientuotą į saviraišką ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

BIOVELA GROUP –
LYDERYSTĖ
KOKYBĖ
NAUJOVĖS IR MODERNUMAS

Šiandien BIOVELA GROUP įmonės aktyviai ir kryptingai vysto veiklą, kuria naujas darbo vietas, tad kviečia specialistą, kuris asistuos ir talkins aukščiausiojo lygio vadovams ir kartu su visų darbuotojų komanda įgyvendins BIOVELA GROUP pagrindinį tikslą – kokybiškai, skaniai ir sočiai maitinti žmones, nuolat rūpintis produktų kokybe.

Kontaktinis tel. Genadijus)
Informacija apie BIOVELA GROUP
2331 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
131
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1345 €
25% uždirba 1345-1702 €
25% uždirba 1702-2703 €
25% uždirba nuo 2703 €
Vadovas: Audrius Kantauskas