Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Elteros projektai"
More about company »

Automatikos instaliuotojas

Nuo 700 Eur
Vilnius - UAB "Elteros projektai"

Darbo pobūdis

Pastatų inžinerinių sistemų automatikos įrengimas:
  • Kabelių trasų paruošimas;
  • Kabelių klojimas;
  • Automatikos prietaisų (valdiklių, jutiklių, pavarų ir kt.) montavimas, jungimas.

Reikalavimai

  • Pageidautina darbo pradžia - kuo greičiau;
  • Sąžiningumas, darbštumas, noras dirbti ir užsidirbti;
  • Aukštesnysis arba profesinis išsilavinimas būtų privalumas;
  • Panašaus darbo patirtis.

Mes jums siūlome

  • Atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • Su darbo specifika susijusius apmokymus;
  • Visas socialines garantijas;
  • Transporto išlaidų dalinį kompensavimą;
  • Aprūpinimą darbui reikalinga įranga.

Atlyginimas

Nuo 700 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Daugiau informacijos apie mūsų įmonę rasite:
Informacija apie UAB "Elteros projektai"
1438 €
Vid. atlyginimas bruto
(61% didesnis už LT vidurkį)
39
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 831 €
25% uždirba 831-1382 €
25% uždirba 1382-2065 €
25% uždirba nuo 2065 €
Vadovas: Matas Mankevičius